آخرین قیمت جدید محصولات پاکشوما در 1403

قیمت جدید محصولات پاکشوما

قیمت جدید محصولات پاکشوما با آخرین به روزرسانی در سال 1403 به شرح زیر است. قیمت شامل قیمت لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر و جاروبرقی می باشد.

پاکشوما را اکثر مردم می شناسند مخصوصا با لباسشویی و ظرفشویی پاکشوما. پاکشوما بیش از نیم قرن هست که در امر تولید انواع لوازم خانگی فعال است. این فعالیت با تولید محصولات LG پررنگ تر شد. امروزه شرکت پاکشوما بیشترین تولیدات را در زمینه انواع لباسشویی و ظرفشویی دارد. البته محصولاتی مانند یخچال فریزر و جاروبرقی نیز به این تنوع اضافه شده است.

قیمت جدید محصولات پاکشوما

قیمت، مهمترین مقوله ای است که در میزان و تصمیم به خرید تاثیر مثبت دارد. محصولات با قیمت عمده فروشی و خرده فروشی است. معمولا قیمت دارای 3 ستون است که یک ستون قیمت درب کارخانه، قیمت عمده فروشی و قیمت مصرف کننده است. امروزه این 3 ستون به 2 تقلیل یافته است. قیمت تولید و قیمت مصرف کننده. قیمت عمده فروشی برای نمایندگی های فروش پاکشوما و قیمت درب کارخانه هم به قیمتی گفته می شود که به نمایندگان می دهند. البته گاهی هم براساس شرایط بازا تخفیفاتی هم به نمایندگان اعطا می شود.

ما در این جا راجع به قیمت همه محصولات پاکشوما حرف می زنیم. قیمتی که در جدول زیر آمده برای خرید مصرف کنندگان است. قیمت برای نمایندگان و خرید عمده بستگی به شرایط و تعداد خرید دارد.

محصولات پاکشوما

پاکشوما بیشترین تنوع را در لباسشویی دارد چون بزرگترین تولیدکننده لباسشویی در ایران می باشد. از دیگر محصولاتی که پاکشوما دارد می توان به یخچال فریزر پاکشوما و ظرفشویی و جاروبرقی پاکشوما اشاره کرد. لباسشویی پاکشوما در ظرفیت های 8 و 9 و 7 کیلویی تولید می شود. لباسشویی های پاکشوما هم با موتور اینورتر و هم غیراینورتر تولید می شود. قیمت لباسشویی های اینورتر گرانتر از غیراینورتر می باشد. البته نمایشگر لمسی و دکمه ای هم با هم تفاوت قیمت دارند.

راههای ارتباطی با ما

اطلاعات تماس پاکشوما

دیدگاهتان را بنویسید